Centrum Biznesu
Rurarz


Lokale do wynajęcia

Centrum Biznesu Rurarz z punktu widzenia najemcy

Centrum Biznesu Rurarz wyróżnia się na lokalnym na rynku nieruchomości w Częstochowie. Oferuje biura i lokale do wynajęcia przede wszystkim dla małych i średnich firm. Wytypowałem to miejsce spośród wielu ofert. Dzisiaj mogę powiedzieć, że wybór lokalu do zastosowań biurowych okazał się decyzją trafioną w dziesiątkę. Centrum Rurarz oferuje znakomite warunki w dogodnej lokalizacji, to sprawia, że jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności biznesowej na terenie Częstochowy.

Wybraliśmy niezbyt przestronne biuro, które stwarza atmosferę prywatności, jednocześnie zachowując profesjonalny lekko korporacyjny styl. Warto wspomnieć o wyposażeniu w postaci klimatyzacji oraz dobrej wentylacji. Kropką na „i” są duże okna, dzięki którym pomieszczenia są doświetlone co sprzyja wydajnej pracy nawet w godzinach popołudniowych. Układ biura jest wystarczająco funkcjonalny i praktycznie idealnie dopasowany do naszych potrzeb.

Na pierwszy rzut oka zaletą są względy reprezentacyjne w postaci estetycznego, nowoczesnego biurowca. Natomiast prawdziwym dużym plusem jest atrakcyjna lokalizacja (ul. Kawia 4/16). Umiejscowienie biura w tak dobrze skomunikowanym punkcie na mapie miasta pozwala na bezproblemowy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Goście mogą skorzystać z monitorowanego prywatnego parkingu.

Jeśli ktoś poszukuje biura do wynajęcia w Częstochowie, polecam Centrum Biznesu Rurarz. Lokale różnią się wielkością, dlatego każdy powinien dać radę dobrać coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Plusem jest fakt, że Centrum Biznesowe Rurarz dysponuje lokalami w sposób samodzielny, bez usług pośredników. Dzięki takiemu rozwiązaniu ceny najmu wciąż pozostają na atrakcyjnym poziomie.

Dzięki aktywnemu udziałowi na lokalnym rynku komercyjnych nieruchomości, Centrum Biznesu Rurarz posiada bogate doświadczenie pozwalające sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających przedsiębiorców. Firma wspiera najemcę na każdym etapie współpracy. Rozpoczynając od wyboru lokalu poprzez bezproblemową eksploatację kończąc na doradztwie finansowo księgowym w zakresie najmu. Słowem podsumowania mogę powiedzieć, że prowadzenie biura w Centrum Biznesu Rurarz dało mi wiele powodów do zadowolenia i pozwoliło na rozwój działalności.

Kontakt

Centrum Biznesu Rurarz
ul. Kawia 4/16
42-202 Częstochowa
tel. 34 361 28 22
biuro@rurarz.pl