Centrum Biznesu
Rurarz


Lokale do wynajęcia

BIURA DO WYNAJĘCIA Częstochowa

Czy chcieli by Państwo pozyskać biuro pod najlepszym adresem w Częstochowie? Pracować i przyjmować kontrahentów, podwykonawców, petentów w doskonale wyposażonym i nowoczesnym biurze?

Musimy przyznać, bardzo dobrze Państwo trafili. Biura dostępne w Centrum Biznesu Rurarz znajduje się w dobrej lokalizacji, niedaleko centrum Częstochowy, przy ulicy Kawiej pod numerem 4/16. Posiadamy w ofercie biura, dzięki którym uzyskają Państwo nie tylko prestiżowy adres, ale również bieżącą wygodną obsługę spraw bieżących, aneks gastronomiczny dostęp do mediów i wiele innych udogodnień. Biura do wynajęcia oferujemy także w kilku innych lokalizacjach na terenie Częstochowy, wszystkie charakteryzują się wysokim standardem oraz zróżnicowaną kubaturą, która może zostać dobrana pod wymagania najemcy.

Biura do wynajęcia w Częstochowie - warto postawić na to miasto

Biura do wynajęcia w Częstochowie, cieszą się bardzo dużą popularnością. Według naszej opinii nic w tym dziwnego, na terenie miasta działa wiele małych i średnich firm, a prestiżowy i znany adres to jeden z ważnych elementów marketingowych budujących wizerunek marki. Nasza oferta na biura i lokale do wynajęcia w Częstochowie to idealna propozycja dla każdego przedsiębiorcy, który chce budować solidny wizerunek firmy, jednocześnie zyskując wiele dodatkowych korzyści.

Biura do wynajęcia w Częstochowie pozwalają uzyskać dobry adres do rejestracji firmy, adresu do korespondencji a także realizacji celów marketingowych. Biura z Centrum Biznesu Rurarz dają możliwość korzystania z profesjonalnie przygotowanej przestrzeni, bez względu na to w jakiej branży działamy i jakie mamy wymagania co do wynajmowanego biura w Częstochowie.

Każdy potencjalny najemca może liczyć na indywidualne podejście. Proponujemy Wam profesjonalną pomoc przy załatwieniu formalności i wyborze biura lub lokalu, który najlepiej zaspokoi potrzeby firmy najemcy. Według naszych obecnych klientów takie praktyki są bardzo pomocne i przyczyniają się do zmniejszenia stresu związanego z wynajmem biura.

Biuro do wynajęcia w Częstochowie – korzystaj z wielu udogodnień

Naszym klientom proponujemy szereg udogodnień, poza nowoczesnymi i estetycznymi wnętrzami, dobrze wyposażonymi na przykład w klimatyzację i dostęp do internetu, oferujemy także miejsca na monitorowanym parkingu.

Biura do wynajęcia cechuje najbardziej dogodną lokalizacja w Częstochowie, do której bez przeszkód mogą Państwo dostać się własnym samochodem lub komunikacją miejską. Dzięki temu Mogą Państwo rozszerzyć działalność firmy i skorzystać w pełni z udogodnień jakie daje lokalizacja blisko urzędów i biur samorządowych. Częstochowa, nie jest dużym miastem, ale naszym zdaniem, ma potencjał, działa na jej terenie mnóstwo firmy innowacyjnych dzięki temu można łatwo rozwijać kontakty biznesowe.

Decydując się na biuro do wynajęcia w Centrum Biznesu Rurarz otrzymują Państwo:

  • wygodne pomieszczenie biurowe,
  • atrakcyjne ceny bez marży pośredników,

  • dostęp do szerokopasmowego internetu,

  • miejsce parkingowe monitorowane 24 godziny na dobę,
  • pomoc przy formalnościach związanych z wynajęciem biura,

  • dostęp do bufetu serwującego dania gorące.

Biura do wynajęcia w Częstochowie to oferta korzystna naszym zdaniem zarówno pod względem marketingowym jak i finansowym.

Biuro do wynajęcia – wyjątkowy klimat i kompleksowa opieka

Wiemy jednak, że biuro to nie wszystko. Chcąc ułatwić Państwu pracę przygotowaliśmy biura i ich otoczenie zgodnie z najnowszymi standardami, wystrój, kolorystyka pomieszczeń, funkcjonalność zaplecza, sprzyja wydajnej pracy.

Bliskość centrum miasta, wszelakiego rodzaju atrakcji, sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych i poza biznesowych. Nie bez znaczenia jest fakt, iż po pracy można szybko dotrzeć do restauracji, basenów, kin i teatrów. Każdy z nas wie, że relaks jest tak samo ważny jak praca.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą biur i lokali do wynajęcia. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt    Biura do wynajęcia

Kontakt

Centrum Biznesu Rurarz
ul. Kawia 4/16
42-202 Częstochowa
tel. 34 361 28 22
biuro@rurarz.pl