Centrum Biznesu
Rurarz


Lokale do wynajęcia

Centrum Biznesu Rurarz

Centrum Biznesu Rurarz to firma działająca na terenie miasta Częstochowa. Dzięki aktywnemu uczestnictwu na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedze na temat specyfiki wymagań i oczekiwań najemców lokali i biur na terenie Częstochowy.

Nasza firma, w czasie kilkunastu lat działalności, stała się właścicielem nieruchomości położonych w wielu dogodnych lokalizacjach na terenie miasta Częstochowa. Dzięki temu, że oferujemy lokale należące bezpośrednio do naszej firmy, mamy możliwość zaoferowania najniższych cen, posiadamy przy tym pełną wiedzę na temat stanu każdego biura i lokalu.

Pracownicy to kompetentni doradcy, którzy potrafią dostosować ofertę do indywidualnych wymagań klienta. Doradcy Centrum Biznesu Rurarz potrafią precyzyjnie zweryfikować realnie potrzeby najemcy i pod tym kątem dobrać ofertę, która nie obciąży finansowo naszego klienta i pozwoli na dalszy rozwój działalności, którą prowadzi.

Nieustannie monitorujemy lokalny i krajowy rynek biur i lokali do wynajęcia, po to aby zaoferować najlepsze rozwiązania.

Staram się zawsze być o krok przed konkurencją i sumiennie budować renomę naszego przedsiębiorstwa. Zaufanie naszych klientów to cel do którego dążymy, takie podejście zaowocowało wieloletnimi umowami najmu z firmami działającymi w wielu branżach.